BendenSize®

Yapacağınız alışverişlerde BendenSize.com'un sorumlulukları aşağıda sıralanmıştır.Alışverişlerinizde BendenSize'nin sorumluluğu.

 1. 01

  Unutulmamalıdır ki bendensize.com web sitesi sayfalarında tanıtımları yapılan ürünlerin hiç birinin sahibi / satıcısı BendenSize değildir.

 2. 02

  BendenSize sayfalarını yayınladığı hiç bir mağazanın malının teslimatını yapmaz. Ücretini talep ya da kabul etmez.

 3. 03

  BendenSize'nin yapacağınız alışverişlerin ödeme ya da teslimatlarıyla ilgili hiç bir sorumluluğu yoktur.

 4. 04

  BendenSize'nin sayfalarında yer alan hiç bir mağaza ile ortaklığı / işbirliği yoktur. Adımızı Kullanmaya kalkan kişiler olduğunu farkettiğinizde lütfen bizleri bilgilendiriniz.

 5. 05

  BendenSize sayfalarında beğendiğiniz bir ürünü satın alabilmek için ürünün sahibi olan Mağaza veya Mağaza Sahibi ile iletişim kurmalısınız.

 6. 06

  Mağaza ya da Mağaza Sahibine, ürün sayfasında bulunan İletişim Bilgileri bölümünden telefonla arayarak, ya da Mağaza Sahibine DM Gönderin butonundan mesaj yazarak ulaşabilirsiniz. Yazacağınız mesaj Mağaza Sahibine Mail olarak ve Mağazasının Yönetim Sayfasından anında iletilmektedir.

 7. 07

  Mağaza Sahibi ile iletişimi kurduktan sonra satın alma ile ilgili konuları aranızda konuşarak, yazışarak belirlemelisiniz.
  İhtiyati bir tedbir olarak satın alma işlemi ile ilgili görüşmelerinizi, yazışmalarınızı gerektiği takdirde kullanabilmek için belgelendiriniz.

 8. 08

  Satın almak istediğiniz ürünün bedelini BendenSize.com kabul etmemektedir. Alışverişiniz sırasında ürünün ödeme şeklini Mağaza Sahibinin belirttiği şekilde Kendisine ödemelisiniz.

 9. 09

  Daha detaylı bilgi için Kullanıcı Hakları ve Sorumlulukları sayfamızı ziyaret ediniz.