BendenSize®

Bu sayfamızda alışveriş konusunda en sık sorulan soruları bulacaksınız.

Başka sorularınız olursa lütfen İletişim sayfamızdaki mail adresimize yazınız.Alışverişte BendenSize ile ilgili sık sorulan sorular

Hayır, BendenSize.com olarak biz satılan ve satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır.
Bendensize.com site üzerinde yayınlanan ürünlerin, satıcı ve alıcı arasında iletişim kurabilmeleri amacı ile hazırlanmış bir platformdur.
BendenSize.com satıcı mağaza sahibinden, ya da herhangi bir ürünü satın alan ziyaretçisinden hiç bir ücret talep etmemektedir.
BendenSize.com sayfalarında yayınlanan ürünler, ürün sayfasının sahibi Mağazalar tarafından satılmaktadır.
Beğendiğiniz, satın almak istediğiniz ürünün sayfasında mağazanın bilgilerini bulabilirsiniz.
Mağaza sahibinin bildirdiği telefon numaraları aracılığı ile veya Mağaza Sahibine DM Gönderin butonuna tıklayarak doğrudan mesaj gönderebilirsiniz.
Sitemizdeki İletişim Kanalları vasıtasıyla mağaza sahibi ile iletişim kurup, ürün hakkında bilgi, ödeme ve teslimat konularında bilgi alışverişi yapabilirsiniz.
Mağazanın bir tüzel kişiliği olmayıp gerçek kişi olabilir. Bizim mağaza sahibinin iyi niyetinden şüphemiz yoktur.
Biz yine de alışveriş başlangıcından itibaren görüşmelerinizi, yazışmalarınızı, ödemelerinizi belgelendirmenizi öneriyoruz.
Gerektiğinde Mağaza ile ilgili BendenSize.com'un elindeki bilgi ve belgeleri size vermeye hazır olduğumuzu da bilmenizi isteriz.
Öncelikle Mağaza sahibi ile görüşmelisiniz. Bu durum bir hata neticesinde oluşmuşsa mağaza sahibi Tüketici Hakları nedeni ile ürünü teslim alacak, değiştirecek ya da paranızı size iade edecektir.
Eğer ki mağaza sahibi bu durumu düzeltmeyecek olursa;
A- Bulunduğunuz İlin / Kaymakamlığın Tüketici Hakları Hakem Heyetine resmi olarak başvuruda bulunmalısınız.
B- Ayrıca mağazanın ve ürünlerinin yayından kaldırılması işlemini başlatmamız için, bu durumu Ürünün sayfasında bulunan şikayet et butonu aracılığı ile bize bildirmenizi rica ederiz.