BendenSize®

Eğer ki kendinizin ürettiği, sattığı, imal ettiği bir ürününüz var ve bunları satmak, pazarlamak, sergilemek istiyorsanız BendenSize.com web sayfalarında bir mağaza açabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gerekenler aşağıda sıralanmıştır.BendenSize'de Nasıl Bir Mağaza Açarsınız?

 1. 01

  Öncelikle Bendensize sayfasından Mağaza Açın sayfasından istenen bilgileri girerek Kayıt olmanız gerekmektedir.

 2. 02

  Kayıt işlemini yaptığınızda Mağaza Açma ile ilgili sözleşmeyi okumanız gerekmektedir. Sözleşmeyi okuyup onayladıktan sonra kayıt işleminiz başlamıştır. Gönder butonunu tıkladığınızda açmış olduğunuz "Mağaza Hesabı" ile ilgili belirtmiş olduğunuz mail adresinize otomatik olarak "kayit(at)form.bendensize.com" mail adresinden "BendenSize.com Kayıt Formu Onayı" başlıklı doğrulama maili gönderilecektir.

 3. 03

  Gönderilen bu maili eğer "Gelen Kutusu"nda göremezseniz "Spam Klasörü" ya da "Gereksiz Mailler Klasörü"nde bulacaksınız. Sizinle İletişimimizde, Mağazanız ve Ürünlerinizle ilgili "Yorumlar" ve Ziyaretçilerin size yazacakları "Mesajlarınız" bu mail aracılığı ile size ulaşacağı için lütfen gelen maili "Güvenilir Mail" ya da "Spam Değil" olarak belirleyiniz.

 4. 04

  Yukarıdaki işlemleri tamamladıktan sonra gelen mail içeriğinde "Kaydımı Tamamla" butonuna tıklayarak Kayıt işleminizi tamamlamak için yönleneceğiniz sayfada kayıt yaparken belirlediğiniz "Şifre"nizi yazarak "BendenSize.com"sayfalarında mağazanızın açılma işlemini tamamlamış olacaksınız.

 5. 05

  Mağaza Yönetim sayfanıza giriş yaptıktan sonraki ilk yapacağınız işlem ise "Mağaza Adınızı" belirlemek ve Mağazanıza ait bilgileri tamamlamak olsun. Ürünlerinizi ekledikten hemen sonra Mağazanız ve Ürünlerinizi ziyaretçilerimize sergileyebileceksiniz.

 6. 06

  Mağaza Yönetim sayfanızda yapmak istediğiniz işlemler ile ilgili yardım sayfalarını bulacaksınız. Canlı Destek hattımızdan bize sorularınızı her an sorabilirsiniz.