BendenSize®

BendenSize.com web sitesi üzerinden alışverişlerinizi aşağıda belirtilen şekilde yapabilirsiniz.BendenSize'de Alışverişinizi Nasıl Yapacaksınız?

 1. 01

  Satın aldığınız, alacağınız Ürünün Teslimatı sizin ya da Mağaza sahibinin kendi aranızda belirlediğiniz şekilde yapılmalıdır.
  BendenSize sayfalarını yayınladığı hiç bir mağazanın malının teslimatını yapmaz. Ücretini kabul etmez.

 2. 02

  BendenSize ürün satışında platformu yayınlamakla yükümlüdür, bunun haricinde mal - hizmet için sizden ya da Mağaza sahibinden herhangi bir ücret talep etmemektedir. Etmez!..

 3. 03

  BendenSizenin sayfalarında yer alan hiç bir mağaza ile ortaklığı / işbirliği yoktur. Adımızı Kullanmaya kalkan kişiler olduğunu farkettiğinizde lütfen bizleri bilgilendiriniz.

 4. 04

  BendenSize sayfalarında beğendiğiniz bir ürünü satın alabilmek için ürünün sahibi olan Mağaza veya Mağaza Sahibi ile iletişim kurmalısınız.

 5. 05

  Mağaza ya da Mağaza Sahibine, ürün sayfasında bulunan İletişim Bilgileri bölümünden telefonla arayarak, ya da Mağaza Sahibine DM Gönderin butonundan mesaj yazarak ulaşabilirsiniz. Yazacağınız mesaj Mağaza Sahibine, Mail olarak gitmekte ve Mağazasının Yönetim Sayfasından anında iletilmektedir.

 6. 06

  Mağaza Sahibi ile iletişimi kurduktan sonra satın alma ile ilgili konuları aranızda konuşarak, yazışarak belirlemelisiniz.
  İhtiyati bir tedbir olarak satın alma işlemi ile ilgili görüşmelerinizi, yazışmalarınızı gerektiği takdirde kullanabilmek için belgelendiriniz.

 7. 07

  Satın almak istediğiniz ürünün bedelini BendenSize.com kabul etmemektedir. Alışverişiniz sırasında ürünün ödemesini Mağaza Sahibinin belirttiği ve anlaştığınız şekilde Kendisine ödemelisiniz.